Filtry cząstek stałych DPF Ford S-Max  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

W ostatnich latach coraz częściej mówi się o nadmiernej emisji spalin. Restrykcyjne normy postawiły producentów części do samochodów przed wyzwaniem zaprojektowania elementu układu wydechowego, który skutecznie oczyści wytwarzane w trakcie jazdy spaliny. Tak właśnie powstał filtr DPF do modelu Ford S-Max, który zamówisz w naszym sklepie internetowym w konkurencyjnej cenie. Propozycje sygnowane logo Pamaku to gwarancja wysokiej jakości, niezawodnego działania i trwałości na lata. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty!

2029.50 PLN

tłumik 16.49

1589.60 PLN

tłumik 16.49

921.97 PLN

tłumik 16.49
strona:

Filtr DPF do modelu Ford S-Max, czyli o filtrze cząstek stałych słów kilka

Popularność filtrów DPF dedykowanych silnikom Diesel nie jest przypadkowa. Urządzenie zwane również filtrem cząstek stałych pełni kluczową funkcję w oczyszczaniu spalin z powstałej podczas spalania oleju napędowego sadzy. Produkt uboczny jest skutecznie gromadzony wewnątrz ceramicznego wkładu do momentu, aż nie zostanie ono maksymalnie napełnione. W takich sytuacjach specjalne czujniki ciśnienia spalin, które nieustannie kontrolują poziom zapełnienia, przekazują informację do sterownika silnika, który inicjuje proces oczyszczania.

Poza ceramicznym, wytrzymałym wykładem filtr DPF do auta Ford S-max składa się również ze specjalnej obudowy, którą wykonano z wysokiej jakości stali INOX. Materiał skutecznie chroni element układu wydechowego przed uszkodzeniami mechanicznymi czy niekorzystnym działaniem wysokich temperatur, jednocześnie umożliwiając łatwe przymocowanie elementu pod maską. Filtr cząstek stałych należy umieścić przed tłumikiem lub katalizatorem SCR, czyli najczęściej w przedniej części układu.

Niezawodne części układu wydechowego w atrakcyjnych cenach

W sklepie internetowym Pamaku oferujemy niezawodne, wysokiej jakości części układu wydechowego w jednych z najbardziej konkurencyjnych cen na rynkach. Przygotowana oferta obejmuje nie tylko filtr DPF do modelu Ford S-max, ale także tysiące innych elementów, które są dostępne natychmiast. U nas nie musisz czekać na sprowadzenie interesującego Cię produktu – wszystkie artykuły wysyłamy niedługo po złożeniu zamówienia i dostarczamy nawet w ciągu 1 dnia roboczego. Realizacja dostaw obejmuje Polskę i dziesiątki innych krajów europejskich.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak ważny jest standard wykonania i bezpieczeństwo elementów układu wydechowego. Właśnie dlatego w kwestii jakości nie uznajemy kompromisów i oferujemy artykuły produkowane w oparciu o system 9001: 2000 EN ISO 9001/2000. Co więcej, sprzedajemy wyłącznie filtry DPF i inne części objęte 24-miesięczną gwarancją oraz posiadające odpowiednie certyfikaty. Zachęcamy do złożenia zamówienia w Pamaku!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!