Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Nemo 1.3 HDi, należący do segmentu tzw. kombivanów (segment K), produkowany jest od roku 2007. Co ciekawe, w 2009 roku Nemo 1.3 HDi wyróżniony został nagrodą Van of the Year. Jest on też najmniejszym pojazdem dostawczym, produkowanym przez Citroena. Oprócz swojej ciężarowej funkcji Nemo 1.3 HDi posiada też 7-osobową wersję multispace. Bez względu na wariant, jedno jest pewne - żaden samochód nie może funkcjonować bez dobrego i sprawnego tłumika.

Takie właśnie, przystosowane do modelu Citroen Nemo 1.3 HDi, tłumiki posiadamy w ofercie sklepu PAMAKU. Znaleźć można chociażby tłumiki środkowe i rury końcowe - sprzedawane osobno i w zestawach. Wszystko to wykonane jest przez sprawdzonych producentów, z wysokiej jakości niemieckiej stali. Jeżeli dodać do tego dwudziestoczteromiesięczną gwarancję i ekspresową dostawę na terenie 40 krajów europy, otrzymujemy sprawdzoną recepturę na wygodny zakup niezawodnych części.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!