Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi TT to stosunkowo popularne, kompaktowe auto osobowe, którego pierwsze egzemplarze wyjechały na ulice już w 1998 roku. Firma Audi z biegiem czasu dokonywała sukcesywnego odświeżenia tej serii, co skutkuje tym, że aktualnie produkowana jest 3. generacja tych pojazdów. Przygotowaliśmy coś dla ich posiadaczy (z różnych roczników) - tłumiki do Audi TT. Jeśli więc potrzebujesz części zamiennej do układu wydechowego w swoim Audi, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zawartością tego działu. Oferujemy szeroki wybór tłumików i rur kolektorowych, idealnie dopasowanych do układów w omawianym modelu samochodu. Każdy element został objęty 2-letnim okresem gwarancyjnym. Oprócz tego, nasz sklep oferuje bardzo szybką wysyłkę zamówionego towaru. Jej miejscem docelowym może być jeden z aż 40 europejskich krajów. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!