Pamaku
Centrum układów wydechowych
W tym dziale znajduje się kontynuacja naszej oferty kierowanej do posiadaczy Audi A3. Tym razem przygotowaliśmy tłumiki dopasowane do Audi A3 8P 1.2 TSi z lat 2003-2012. Jeżeli więc jesteś kierowcą tego popularnego samochodu osobowego w ww. wersji i stanąłeś przed koniecznością wymiany uszkodzonego lub nadmiernie wyeksploatowanego elementu układu wydechowego, to koniecznie zapoznaj się z zawartością tej kategorii. Na pamaku.pl czeka na Ciebie szeroki wybór wyjątkowo solidnych tłumików dostępnych w niezwykle konkurencyjnych cenach.
strona:

Tłumiki środkowe i nie tylko

Oferujemy m.in. tłumiki środkowe, rury kolektorowe czy łączące. Wszystkie elementy dostępne w tym dziale są w 100% kompatybilne z układem dostępnym we wspomnianym pojeździe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tłumików do Audi A3 8P 1.2 TSi z lat 2003-2012. Oferujemy ekspresową wysyłkę zamówionego towaru, a także pomoc w kwestiach technicznych. W razie pytań - zachęcamy do kontaktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!