Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jesteś posiadaczem modelu 159 włoskiego producenta Alfa Romeo? Kochasz to auto, ale niestety ostatnio układ wydechowy szwankuje? Pewnie czas na wymianę! Jeśli potrzebujesz sprawdzonych części w rozsądnych cenach, sprawdź naszą ofertę, a w niej tłumiki do Alfa Romeo 159 w różnych wersjach. Mamy na przykład tłumik końcowy do wersji 1.9 JTDM, a także do 2.0 JTDM. Oczywiście to jedynie dwie z wielu propozycji w naszym sklepie. Możesz także wybierać pomiędzy całymi układami lub tylko jego częściami - możesz kupić tylko tłumik końcowy, środkowy czy początkowy. Od Ciebie zależy, co wybierzesz! U nas możesz mieć pewność udanego zakupu. Tłumiki wykonano ze stali nierdzewnej odpornej na uszkodzenia i korozję. Ponadto na nasze części otrzymujesz 24 miesiące gwarancji - jeśli coś pójdzie nie tak, w tym czasie możesz się z nami skontaktować! Zapraszamy do kontaktu również przed zakupem - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące tłumików i zamówienia!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!