Pamaku
Centrum układów wydechowych
W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki wybór tłumików dopasowanych do samochodów różnego rodzaju. W ofercie znajdują się oczywiście również elementy układu wydechowego dopasowane do różnych modeli Audi, w tym niezwykle popularnych wersji diesel. Proponujemy tłumiki - Audi - Q5 - I (2008-2017) - 2.0 TDi. Jeśli więc potrzebujesz tłumika kompatybilnego z właśnie tą wersją modelu Q5, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Wszystkie tłumiki i rury kolektorowe zostały wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanej stali, dzięki czemu są niezwykle solidne i długowieczne. Ponadto objęte 2-letnim okresem gwarancyjnym, dzięki czemu ewentualne usterki naprawiane są bezproblemowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty opartej na atrakcyjnych cenach i kompleksowej obsłudze klienta. Oferujemy szybką wysyłkę, także poza granice naszego kraju. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!