Pamaku
Centrum układów wydechowych
W tym dziale przygotowaliśmy naszą ofertę tłumików do Audi A3. To niezwykle kompaktowe auto osobowe jest produkowane od 1996 roku, a aktualnie z fabryki Audi na drogi wyjeżdżają samochody 4. generacji tego modelu. Jeżeli jesteś posiadaczem pojazdu z tej wyjątkowo popularnej serii i masz problem z działaniem układu wydechowego, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz tu szeroki wybór tłumików do Audi A3 w różnych wersjach.
strona:

Nasza oferta tłumików do Audi A3

Tłumiki do Audi A3 to kilkadziesiąt pozycji dostosowanych do układów wydechowych ww. samochodów. Mamy coś zarówno dla posiadaczy tego pojazdu w wersji 1.2 TSi, 1.4 TFSi, 2.0 FSi, jak i 1.9 czy 2.0 TDi. Oferujemy zarówno tłumiki końcowe, jak i początkowe oraz końcowe. Proponujemy Ci także szeroki wybór rur środkowych i kolektorowych oraz całe układy dopasowane do tego modelu Audi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z okazji i zakupów w naszym sklepie. Oprócz elementów najwyższej jakości oferujemy również atrakcyjne ceny i ekspresową wysyłkę zamówionego towaru - również poza granice Polski.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!