Filtry cząstek stałych DPF Ford Focus II (2004 - 2010)  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Każdy filtr DPF pełni niezwykle istotną funkcję w pojazdach z silnikiem Diesla i w niektórych jednostkach benzynowych. Odpowiedni podzespół będzie nie tylko stosunkowo tani, ale również skuteczny i wydajny w działaniu. W tym przypadku wiele zależy od sposobu jego wykonania. Filtr DPF Ford Focus Mk2 jest zamiennikiem oryginalnej części, spełniającym wszystkie powyższe wymagania. Został wyprodukowany w oparciu o dokumentację techniczną producenta, z kwasoodpornej i nierdzewnej stali.

strona:

Filtry DPF w 100% zgodne z oryginałem

Filtr DPF służy do oczyszczania wydzielanych przez silnik spalin z tzw. cząstek stałych. Jego wnętrze jest zbudowane na kształt plastra miodu i cechuje się specjalnie zaprojektowaną porowatością, która nie dopuszcza do przedostawania się sadzy na zewnątrz. Obecne w nim, przeplatające się kanaliki, są zamykane od strony wlotowej i wylotowej. Ich ścianki pokrywa się najczęściej tlenkiem glinu, platyny i ceru. Tak zaprojektowany podzespół układu wydechowego powoduje, że zarówno filtr, jak i katalizator, pracują efektywniej.

Filtr DPF Ford Focus Mk2 został wykonany z wysokiej jakości komponentów i materiałów. Wśród nich na uwagę zasługuje m.in. nierdzewna, kwasoodporna stal INOX marki Thyssen Krupp. Warto pamiętać, że każdy filtr DPF może wyglądać inaczej – dzieje się tak ze względu na konieczność dopasowania go do konstrukcji konkretnego pojazdu. Aby jego montaż był możliwy, element ten musi być odpowiednio dobrany do kształtu podwozia i innych części samochodu. Jest to szczególnie ważne przy zakupie tańszego zamiennika. Filtr DPF Ford Focus Mk2 wyprodukowany przez Pamaku został wykonany zgodnie z dokumentacją techniczną producenta pojazdów tej marki. Kupując u nas, masz pewność, że wybrana część będzie idealnie dopasowana do Twojego samochodu.

Dlaczego zakupy na Pamaku.pl to dobry wybór?

Odsetek reklamacji na produkty z naszej oferty wynosi zaledwie 0,3 %. Oznacza to, że wszystkie proponowane przez nas podzespoły są wykonane z wyjątkową starannością i dbałością o szczegóły. Filtry DPF wytwarzamy w oparciu o budowę oryginalnej części, stosując do tego celu wyłącznie trwałe i dobrej jakości materiały od znanych, międzynarodowych marek (Thyssen Krupp, BOSAL, Carl Froh). Zapewniamy tym samym doskonałą wydajność i długotrwałe użytkowanie naszych podzespołów, dlatego podlegają one aż 2-letniej gwarancji.

Mocną stroną Pamaku jest również natychmiastowa dostępność asortymentu. Posiadamy swoje własne magazyny, dzięki czemu każdy produkt jest wysyłany nawet w 24 do 48 godzin od momentu złożenia zamówienia. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!