Kolektory wydechowe BMW Seria 5GT  - cena, sklep  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Posiadanie sprawnej instalacji wydechowej to inwestycja w długie życie swojego samochodu. Często znalezienie specjalistów, którzy zapewnią wysokiej jakości dopasowane, dedykowane produkty do wydechów, przypomina walkę z wiatrakami. Jedne elementy są dostępne w jednym sklepie, drugie w innym, a to dodatkowo mnoży koszty. Nasza firma zapewnia wysokiej jakości części do wydechów przeznaczone do najpopularniejszych marek aut. Oferujemy jedynie elementy wydechowe, przez co nasi odbiorcy mają pewność, że na pewno uda im się znaleźć właściwy wariant dopasowany do potrzeb, preferencji samochodu oraz posiadanego budżetu. Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze każdego elementu (jak prezentowane kolektory wydechowe BMW seria 5 GT) na każdym etapie zamówienia. Dostępne w sklepie PAMAKU kolektory wydechowe BMW seria 5 GT to wysokiej jakości komponenty, które nie zawiodą właścicieli BMW i zapewnią części maksymalnie dopasowane do danego modelu samochodu.

263.62 PLN

tłumik 16.49
strona:

Najwyższej jakości części

Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi producentami i dostawcami, którzy zapewniają produkty najwyższej jakości. Dzięki temu nasi odbiorcy mają gwarancję, że trafiające w ich ręce produkty będą charakteryzowały się dużą odpornością na codzienną (intensywną) eksploatację, różnorodne naprężenia oraz szkodliwe działanie rozmaitych czynników. Kolektory wydechowe BMW seria 5 GT zachowają przy tym w pełni swoją funkcjonalność.

Wszystkie produkty prezentowane w naszej ofercie posiadają niezbędną dokumentację techniczną oraz gwarancję jakości w postaci odpowiednich certyfikatów i atestów. Ich obecność daje pewność, że kupiony produkt będzie wydajnie pracował przez długi czas, co pozwala jednocześnie na zmniejszenie codziennych kosztów eksploatacyjnych.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!