Filtry cząstek stałych DPF Peugeot 407  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Filtr DPF to element, który montuje się przede wszystkim w autach z silnikiem Diesla. Znajdziemy go również w poszczególnych pojazdach benzynowych. Jego zadaniem jest oczyszczanie wydalanych z silnika spalin z tzw. cząstek stałych. Udowodniono, że w nadmiarze wykazują wyjątkowo destrukcyjny wpływ na przyrodę oraz organizmy żywe. Natychmiastowo przedostają się do układu oddechowego oraz krwioobiegu, powodując rozwój licznych, poważnych chorób. Dlatego obowiązek stosowania filtrów DPF regulują normy emisji spalin EURO.

1820.76 PLN

tłumik 16.49

2043.77 PLN

tłumik 16.49

1430.65 PLN

tłumik 16.49

756.95 PLN

tłumik 16.49

734.25 PLN

tłumik 16.49

605.56 PLN

tłumik 16.49

635.84 PLN

tłumik 16.49

1176.31 PLN

tłumik 16.49
strona:

Filtr DPF Peugeot 407 – wydajny zamiennik w dobrej cenie

Do wymiany filtra DPF dochodzi w wyniku jego zapchania lub zużycia. Pierwsza sytuacja ma miejsce zwłaszcza wtedy, gdy mamy do czynienia z podzespołem gorszej jakości. Dobry DPF powinien likwidować spaliny wewnątrz, czyli doprowadzać do ich wypalania zanim przedostaną się do środowiska. Przedłuża to jego trwałość. Jednak uszkodzenie filtra może być spowodowane również niewłaściwą eksploatacją pojazdu lub jego specyficznymi uwarunkowaniami.

Jak rozpoznać, że DPF zaczyna szwankować? Najważniejszym objawem jest zaświecanie się kontrolki „check engine” oraz przechodzenie pojazdu w tryb awaryjny. Inne symptomy zużytego filtra to m.in. nadmierne pobieranie oleju (jest potrzebny do samoistnej regeneracji tego podzespołu), większe zużycie paliwa, a także zmniejszenie maksymalnej prędkości, którą osiąga samochód. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem okazuje się wymiana części na nową. Oryginalne filtry DPF są bardzo drogie, dlatego większość kierowców decyduje się na dobrej jakości zamiennik. Jednym z nich jest właśnie filtr DPF Peugeot 407 od polskiej marki Pamaku.

Dostawa zamówienia w 24 godziny

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym zostały objęte dwuletnim okresem gwarancyjnym. Do ich wytwarzania stosujemy komponenty pochodzące od zaufanych, renomowanych firm, głównie Thyssen Krupp, BOSAL, oraz Carl Froh. Każdy element posiada certyfikaty ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000 oraz RW TUV. Dostawę części realizujemy bardzo szybko, w czasie od 24 do 48 godzin. Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 12.00, wyślemy je jeszcze tego samego dnia!

Wiemy, że wybór odpowiedniego zamiennika filtra DPF nie jest łatwy. Dlatego zadbaliśmy o przejrzysty układ strony oraz możliwość szybkiego wyszukiwania po marce i modelu pojazdu. Przy każdym produkcie znajduje się jego specyfikacja techniczna oraz faktyczne, zgodne z rzeczywistością zdjęcie. Jeżeli jednak masz pytania dodatkowe i chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego asortymentu, zapraszamy do kontaktu.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!