Pamaku
Centrum układów wydechowych
Model 200 niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Audi produkowany był przez kilka lat jeszcze w XX wieku. Nic dziwnego, że był popularnym wyborem wśród klientów. Dynamiczny, wygodny, a przy tym niezawodny! Jednak czas daje o sobie znać. Dzieje się tak na przykład w przypadku elementów układu wydechowego. Między innymi tłumiki ulegają uszkodzeniom, takim jak korozja, czy pęknięcia. Jeżeli szukasz tłumików do tego modelu pojazdu, trafiłeś doskonale! Sprawdź naszą szeroką ofertę, a na pewno się nie zawiedziesz. W tej kategorii czekają na Ciebie tłumiki do Audi 2.1 o najwyższym standardzie wykonania. Nowe, niezwykle trwałe, a przy tym kompatybilne i doskonale dopasowane do danego modelu i wersji pojazdu. Nasze elementy sprawdzą się w nadwoziach combi i sedan. Do Twojej dyspozycji oddajemy tłumiki końcowe, całe układy wydechowego, tłumiki środkowe, czy rury kolektorowe.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!