Filtry cząstek stałych DPF Peugeot 307  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Szukając idealnego zamiennika filtra DPF, warto zwrócić uwagę na takie cechy, jak: jakość wykonania, zastosowane do produkcji tworzywa, oraz zgodność produktu z oryginalną, markową częścią. Uwzględniając wszystkie te kwestie, możemy mieć pewność, że zakupiony element będzie nie tylko niedrogi, ale również wysoce wydajny i trwały. Filtr DPF Peugeot 307 jest podzespołem, który spełnia powyższe oczekiwania. Składa się z kwasoodpornej, nierdzewnej puszki wykonanej ze stali INOX, a jego wnętrze zostało zaprojektowane zgodnie z dokumentacją techniczną oryginału.

1430.65 PLN

tłumik 16.49

756.95 PLN

tłumik 16.49

605.56 PLN

tłumik 16.49

635.84 PLN

tłumik 16.49

1176.31 PLN

tłumik 16.49

635.84 PLN

tłumik 16.49
strona:

Zainwestuj w jakość

Przy każdym produkcie z naszej oferty znajdziesz szczegółowe informacje na temat jego specyfikacji. Szybko zauważysz również, że poza niskim kosztem zakupu, sklep Pamaku zapewnia swoim klientom doskonałą jakość. Od konkurencji odróżnia nas przede wszystkim ogromna precyzja w wytwarzaniu poszczególnych części układu wydechowego. Dokładamy starań, aby każda z nich była w 100% zgodna z oryginalnymi elementami, które są z reguły o wiele droższe. Dlatego zarówno zewnętrzna obudowa filtra (puszka), jak i jego wnętrze z przeplatanymi kanalikami, stanowią dokładne odpowiedniki oryginalnych komponentów.

Nie bez znaczenia jest dla nas również jakość materiałów, z których produkujemy poszczególne podzespoły. Z tego względu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, takimi jak BOSAL, Carl Froh, a przede wszystkim – producentem Thyssen Krupp. Do wytworzenia wysoce trwałego korpusu, który posiada m.in. filtr DPF Peugeot 307, zastosowaliśmy nierdzewną, kwasoodporną stal INOX tej marki. Na potwierdzenie wydajności i jakości naszych rozwiązań, objęliśmy wszystkie produkty aż 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Szybkość i bezpieczeństwo zakupów

Pamaku.pl to sklep, w którym priorytetem jest maksymalny komfort i wygoda klienta. Dlatego dostawę realizujemy w czasie od 24 do 48 godzin, a zamówienia składane do godziny 12.00 przekazujemy kurierowi już tego samego dnia. Warto zaznaczyć tutaj, że naszym klientom przysługuje 10-dniowe prawo zwrotu. Dzięki temu nie będziesz stratny nawet wtedy, gdy okaże się, że wybrana część nie spełnia Twoich oczekiwań.

Zakupy na Pamaku.pl to same korzyści: wybierasz markę działającą na rynku już od 1991 roku, z ekspresową dostawą i asortymentem objętym 2-letnią gwarancją, a do tego dostarczającą filtry DPF w 100% zgodne z oryginałem. Przy każdym produkcie znajdziesz nie tylko jego parametry, ale również zdjęcia oddające jego faktyczny wygląd. Odsetek reklamacji na nasze filtry i inne elementy układu wydechowego wynosi około 0,3%. Świadczy to o wysokiej wydajności i trwałości proponowanych przez nas rozwiązań.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!