Pamaku
Centrum układów wydechowych

Nawet wysokiej klasy części samochodowe po pewnym czasie ulegają awariom lub po prostu się zużywają. Nie inaczej jest w przypadku tłumików, które narażone są na pracę w skrajnych temperaturach. Trzeba także wziąć pod uwagę fakt, że jako część odkryta tłumik ma częsty kontakt z wilgocią. Kiedy dojdzie do jego zużycia lub awarii, warto postawić na nowy element. W naszej ofercie dostępne są między innymi tłumiki Alfa Romeo 146 1.3 IE 8V przystosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. Stawią czoła wysokim i niskim temperaturom czy wilgoci. Oferują skuteczność przy przetwarzaniu spalin, a także niwelowaniu hałasów. Są odpowiednio dopasowane do danej wersji pojazdu, więc z montażem nie będzie problemu. Na nasze części dajemy 24-miesięczną gwarancję. Odsetek zwrotów i reklamacji jest jednak na bardzo niskim poziomie i wynosi zaledwie 0,3%. Co ważne, proponujemy tłumiki w korzystnych cenach. W przypadku pytań prosimy o kontakt, nasi doradcy na pewno pomogą.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!