Pamaku
Centrum układów wydechowych

Choć nie jest to może najpopularniejszy model niemieckiej marki, w naszym kraju nie brakuje zwolenników rodzinnego, 7-miejscowego vana. To solidne, wielozadaniowe auto z dużym bagażnikiem użytkownik doceni nie tylko przy okazji codziennych zakupów, lecz również podczas wakacyjnych wojaży. Marka Volkswagen słynie z niezawodności, jednak kompletnie bezawaryjny samochód po prostu nie istnieje – może być potrzebny np. nowy katalizator dedykowany VW Sharan. U nas zamówią go Państwo w atrakcyjnej cenie!

strona:

Katalizator dedykowany VW Sharan – szeroki wybór w Centrum Układów Wydechowych Pamaku

W ofercie znajdują się części przeznaczone zarówno do pierwszej generacji tego auta (produkowanej w latach 1995-2010), jak i drugiej, czyli modelu cenionego za swoją doskonałą ergonomię. Wszystkie katalizatory dedykowane do aut VW Sharan dostępne w naszym asortymencie objęte są 24-miesięczną gwarancją i charakteryzują się bardzo wysokim stosunkiem jakości do ceny.

Szczegółowa specyfikacja produktów znajduje się w opisach poszczególnych artykułów – w przejrzystej tabeli podajemy między innymi kod EAN, masę, informacje na temat spełnianej normy emisji oraz numery referencyjne OE i BOSAL. Te ostatnie oznaczenia świadczą o oryginalności sprzedawanych przez nas części samochodowych i ich zgodności z międzynarodowym certyfikatem ISO 90001.

Cena dedykowanego katalizatora VW Sharan pierwszej generacji nie jest wygórowana – komponenty do takich wersji pojazdu, jak 1.9 1Z 9/95, 1.9 AHU 2/95, 1.9 ANU 12/98, 1.9 AVG 8/96 czy 1.9 AFN 8/96- można zamówić już za nieco ponad 300 zł. Nieco droższe są elementy przeznaczone do modelu produkowanego od 2010 r., jednak spełniają one o wiele bardziej rygorystyczne normy emisji, łącznie z EURO 5.

Fachowa pomoc przy zakupie odpowiednich części

W razie problemów z zakupem dedykowanego katalizatora VW Sharan służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Wystarczy się skontaktować z jednym z naszych doświadczonych ekspertów od układów wydechowych – pracownicy Pamaku odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą złożyć zamówienie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą katalizatorów dedykowanych do VW Sharan – zapewniamy jedne z najlepszych cen na rynku.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!