Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tłumik to jeden z elementów układu wydechowego, który narażony jest na drgania, czy działanie czynników zewnętrznych. Po pewnym czasie eksploatacji konieczna jest jego wymiana. Staje się bowiem mniej skuteczny i wydajny, spada jego prawidłowe przetwarzanie spalin, a także odpowiednie tłumienie hałasów. Niestety konieczna jest wtedy wymiana elementu na całkiem nowy. Dlatego proponujemy naszym klientom tłumiki Alfa Romeo 145 1.7 IE 16V z naszej oferty. Jest to rozwiązanie przystosowane do modelu włoskiej marki produkowanego w latach 1994/1997 w wersji hatchback. Tłumik jest dopasowany, stworzony z wysokiej jakości materiałów, którym niestraszne skrajne temperatury i praca w najtrudniejszych warunkach. Na każdą naszą część dajemy 24 miesiące gwarancji, więc w razie jakichkolwiek problemów na przełomie dwóch lat tłumik można wrócić. Nie zdarza się to jednak często, współczynnik reklamacji sprzedanych części wynosi zaledwie 0,3%. Zapraszamy do zakupu, a w przypadku pytań czekamy na kontakt!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!