Pamaku
Centrum układów wydechowych

Nie ma bezpieczeństwa i satysfakcji z jazdy bez odpowiednio wyposażonego układu oddechowego. Zużyte części wpływają na wygodę użytkowania auta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy części do Citroena C4 - 1.6 HDi. Starannie wyselekcjonowane komponenty i precyzyjnie zaprojektowane rozwiązania spełniają najbardziej surowe kryteria jakości. Oferujemy sprawdzone części układu wydechowego powstałe w oparciu o stal oznaczoną niezbędnymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Citroen C4 - 1.6 HDi z częściami od Pamaku będzie prawdziwą miejską bestią. Do dyspozycji oddajemy kompletne tłumiki i części wchodzące w skład układu wydechowego. Nasi klienci chętnie wybierają rury kolektorowe, tłumiki końcowe i rury środkowe, dbając o bezpieczeństwo użytkowania pojazdu w codziennym funkcjonowaniu. Zamówienia realizujemy w szybkim tempie, gwarantując maksymalną satysfakcję z realizowanych usług. Ponadto oferujemy gwarancję i możliwość zwrotu w sytuacji, kiedy wybrany model okaże się nieodpowiedni.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!