Filtry cząstek stałych DPF Ford Mondeo  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Kupując filtr DPF, należy zwrócić uwagę na jego jakość. Nie ma wątpliwości, że pomiędzy poszczególnymi modelami, pochodzącymi od różnych producentów, występują znaczące różnice. Jedną z nich jest kwestia wypalania cząstek sadzy wewnątrz filtra. Dzięki tej funkcji, podzespół samoistnie się oczyszcza i działa zdecydowanie dłużej. Kolejnym wyznacznikiem są odpowiednie materiały, z których wykonano produkt. Filtr DPF Ford Mondeo od Pamaku spełnia najważniejsze wymagania dotyczące tego typu podzespołów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

strona:

Filtr DPF Ford Mondeo wykonany z kwasoodpornej, nierdzewnej stali

Zadaniem filtrów DPF w pojazdach jest usuwanie szkodliwych cząstek stałych, czyli sadzy, która wydziela się wraz ze spalinami w wyniku działania silnika. Najczęściej dotyczy to silników Diesla, a także niektórych jednostek benzynowych. Funkcja filtrów DPF jest niebagatelna we współczesnym świecie, kiedy to ograniczenie emisji szkodliwych spalin coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Odpowiedni filtr zapobiega przedostawaniu się trujących substancji do środowiska, oraz – co za tym idzie – do ludzkiego organizmu. Przepisy dotyczące korzystania z filtrów DPF reguluje norma emisji spalin EURO 4.

Filtry DPF do Forda Mondeo dostępne ofercie Pamaku są objęte 24-miesięczną gwarancją. Co więcej, wykonano je z wysokiej klasy materiałów, w tym stali nierdzewnej INOX. Nasza firma współpracuje wyłącznie z zaufanymi dostawcami tworzyw i komponentów, m.in. z marką Thyssen Krupp i Carl Froh. Jakość filtrów z naszego asortymentu zdecydowanie przewyższa jakość produktów w podobnej cenie, oferowanych przez pozostałych dystrybutorów. Działamy na rynku już od 1991 roku, zapewniając dostęp do precyzyjnie wykonanych, w 100% zgodnych z oryginałem zamienników części układu wydechowego.

Postaw na zaufaną, polską firmę

Wybór filtra DPF nie jest prosty – jak wiadomo, takie części potrafią szybko się zużywać, a sama wymiana nie należy do najprostszych czy najtańszych. Z tego względu należy celować wyłącznie w sprawdzone marki, takie jak Pamaku. Nasz sklep internetowy posiada asortyment o wielkości ponad 100 tysięcy produktów, który stale się powiększa. Jesteśmy uznanym dystrybutorem elementów układu wydechowego, w tym wyjątkowo wydajnych filtrów DPF.

Kupując u nas, zyskujesz 24-miesięczną gwarancję na każdy produkt. Co więcej, filtry są dostępne od ręki, co oznacza, że czas oczekiwania na przesyłkę trwa zaledwie od 24 do 48 godzin. Każde zamówienie złożone do godziny 12.00 jest zazwyczaj realizowane tego samego dnia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!