Filtry cząstek stałych DPF Volkswagen Passat B6 (2005 - 2010)  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Filtry DPF Pamaku to podzespoły o dużej trwałości i odporności na zużycie. Ich zadaniem jest wyłapywanie i redukcja rakotwórczych cząsteczek sadzy, obecnych w spalinach wydzielanych przez samochód. W ten sposób chronią środowisko przed nadmiernym zanieczyszczeniem. Wybór właściwego filtra ma duże znaczenie. Odpowiedni model będzie wydajny i sprawny do przebiegu ponad 200 kilometrów. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości filtr DPF Passat B6 w kilku wersjach obejmujących modele o różnej specyfikacji technicznej. Sprawdź, czym wyróżniają się produkty z naszej oferty.

strona:

Filtr DPF Passat B6 – najlepsze ceny tylko na Pamaku.pl

Oferowane przez nas filtry DPF pełną dwie istotne funkcje: po pierwsze zatrzymują cząstki stałe wydobywające się z silnika, a po drugie – wypalają je wewnątrz filtra. W ten sposób zwiększa się jego trwałość, ponieważ szkodliwe substancje są od razu likwidowane. Filtr DPF Passat B6 to urządzenie o dość prostej budowie. Jego puszka jest wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej. Filtry z naszego asortymenty składają się ze sprawdzonych, odpornych na zużycie materiałów. W przypadku naszych produktów klient ma do czynienia z niemiecką, nierdzewną stalą kwasoodporną INOX od koncernu ThyssenKrupp. Wszystkie modele posiadają niezbędne certyfikaty, potwierdzające ich niezawodność i wysoką jakość, takie jak: ISO 9001:2001/EN ISO 9001, TÜV, oraz PIMOT.

Filtr DPF montuje się zaraz za katalizatorem. Jego wymiana może słono kosztować, dlatego kupno zamiennika w korzystnej cenie to najlepszy możliwy wybór. W Pamaku zadbaliśmy o to, aby dobra jakość szła w parze z niskim kosztem zakupu. Działamy na rynku od 1991 roku, przez co na przestrzeni lat wypracowaliśmy korzystne warunki współpracy z dostawcami. Co więcej, wszystkie produkty na naszej stronie są dostępne natychmiastowo. Dzięki temu wysyłka jest realizowana w ekspresowym czasie – zazwyczaj w ciągu 24 do 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

Jak rozpoznać, że filtr wymaga wymiany?

W wyniku normalnej eksploatacji auta, z czasem dochodzi do zużycia lub zapchania filtra. Sygnały, które poinformują nas, że element ten wymaga wymiany, to przede wszystkim: podawanie zwiększonych dawek paliwa, zwiększony poziom oleju, zapalająca się kontrolka check engine, oraz widoczny spadek maksymalnej prędkości pojazdu. Wówczas jak najszybciej trzeba znaleźć dobry filtr oraz mechanika, który dokona wymiany. W tym pierwszym przypadku z pomocą przychodzi sklep Pamaku.pl.

Każdy filtr DPF Passat B6, który znajdziesz w naszej ofercie, został objęty aż 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Co więcej, jeżeli okaże się, że wybrany produkt nie pasuje lub nie spełnia oczekiwań, przysługuje Ci prawo zwrotu towaru do 10 dni od momentu otrzymania przesyłki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że ogólny odsetek reklamacji w naszym sklepie nie przekracza wartości 0,3%. To dowód na to, jak wysoką jakością i wydajnością cechują się oferowane przez nas rozwiązania. Cały asortyment jest dostępny „od ręki”, dzięki czemu znacząco przyspiesza się proces naprawy samochodu.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym działem obsługi

Każdy element układu wydechowego dostępny w naszej ofercie jest w 100% zgodny z oryginałem, posiada identyczne wnętrze oraz wagę. Jego montaż nie zmienia też oryginalnego, pożądanego dźwięku wydechu. Przy każdym produkcie na stronie znajdziesz jego parametry i specyfikację. Wszystkie filtry DPF opatrzyliśmy również szczegółowymi zdjęciami, przez co łatwiej będzie dobrać odpowiedni model. Jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Eksperci Pamaku pomogą Ci w wyborze odpowiedniego zamiennika i udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!