Filtry cząstek stałych DPF Volkswagen Passat B7 (2010 - 2014)  - cena  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym Pamkau przygotowaliśmy tysiące wysokiej jakości elementów układu wydechowego do najpopularniejszych modeli samochodów osobowych i dostawczych. Wśród wielu propozycji znalazł się również filtr DPF do auta Passat B7, który zamówisz w konkurencyjnej cenie oraz z tanią i bezpośrednią dostawą prosto pod wskazany adres na terenie jednego z 40 krajów europejskich. Sprawdź, dlaczego warto zainstalować filtr cząstek stałych w samochodach na silnik Diesla!

strona:

Jak działa filtr DPF w aucie Passat B7 i dlaczego warto go zamówić?

Filtr DPF do samochodu Passat B7 to odpowiedź na nadmierną emisję spalin w trakcie pracy jednostek wysokoprężnych, która prowadzi do zanieczyszczania środowiska. Restrykcyjne normy sprawiły, że międzynarodowe koncerny zaprojektowały funkcjonalne elementy układu wydechowego, które skutecznie chronią zarówno sam podzespół, jak i przyrodę przed działaniem szkodliwych substancji, w tym przede wszystkim sadzy. Filtr cząstek stałych należy zainstalować za katalizatorem utleniającym.

Oferowany filtr DPF Passat B7, podobnie jak i jego odpowiedniki dedykowane innym modelom, ma ceramiczny wkład umieszczony w wytrzymałej obudowie oraz specjalne czujniki, które chronią element układu przed ewentualnym przepełnieniem. Budowa części pozwala na bezproblemowe mocowanie pod maską oraz zabezpiecza ją przed uszkodzeniem pod wpływem uderzenia czy wysokiej temperatury. Prawidłowo zamontowany filtr cząstek stałych skutecznie wyłapuje i oczyszcza spaliny w trakcie jazdy.

Bezkonkurencyjna jakość renomowanego producenta – filtr DPF Passat B7

Dlaczego warto zamówić filtr DPF do modelu Passat B7 w naszym sklepie internetowym? To bardzo proste! W Pamaku oferujemy wysoką jakość w konkurencyjnych cenach – asortyment obejmuje wyłącznie propozycje zaufanych i renomowanych producentów, w tym między innymi elementy układu wydechowego sygnowane logo marki BOSAL, której jesteśmy dystrybutorem. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na nawiązanie licznych współpracy biznesowych, dzięki którym możemy zaoferować atrakcyjne stawki, nie obniżając standardu części.

Co więcej, zamawiając wybrany element w naszym sklepie, masz gwarancję natychmiastowej dostępności produktu – wszystkie oferowane artykuły znajdują się w naszym magazynie. Dzięki temu zapewniamy tanią dostawę nawet w ciągu 24h, i to nie tylko na terenie Polski, ale także 40 krajów europejskich. Wszystkie filtry są objęte 24-miesięczną gwarancją, posiadają niezbędne certyfikaty i są fabrycznie nowe. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!