Tłumiki Dacia Duster 1.6  - wydechy, układ wydechowy  - Pamaku
Centrum układów wydechowych
strona:

Dacia Duster 1.6 to dość spory i ekonomiczny SUV. Bardzo często wybierają go osoby, którym zależy na kompromisie pomiędzy off-roadowym zawieszeniem, bogatym wyposażeniem, a dobrą ceną. Także przy wymianie, części do naszej Dacii Duster 1.6 często zależy nam na rozsądnym kontrolowaniu wydatków, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Jeżeli potrzebny jest akurat tłumik, najlepiej postawić na sprawdzone produkty ze sklepu PAMAKU.

Oferujemy szeroki w środkowych i końcowych (osobno lub w zestawach), przystosowanych do zainstalowania w modelu Dacia Duster 1.6. Wszystkie są też w pełni kompatybilne z oryginalnymi częściami i objęte dwudziestoczteromiesięczną gwarancją. Bezpieczeństwo zapewnia użycie wysokiej jakości stali, produkowanej przez renomowane niemieckie koncerny, takie jak Thyssen Krupp i Carl Froh. Za komfort zakupu odpowiada z kolei dostawa do 40 krajów Europy, nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Jest to więc sprawdzone i wygodne rozwiązanie dla twojej Dacii Duster 1.6.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!