Pamaku
Centrum układów wydechowych

Dacia Logan 1.6 to jeden z wariantów samochodu, przed którym już od premiery stało niełatwe zadanie odbudowy marki Dacia. Konstrukcyjnie, Logan 1.6 w dużej mierze bazuje na podzespołach, zaprojektowanych na potrzeby marki Renault. Przykładowo, silnik zawdzięcza on Megane i Thalii, zmodyfikowaną płytę podłogową Modusowi a zawieszenie Clio. Dacię Logan 1.6 wybierają przede wszystkim osoby, którym zależy na wydajnym silniku i bogatym wyposażeniu, choć nie lubią na nim przepłacać. Czasem jednak, w samochód trzeba zainwestować i sprawić mu kilka nowych części. Jeżeli twoja Dacia Logan 1.6 potrzebuje akurat tłumika to bardzo dobrze trafiłeś.

W sklepie PAMAKU oferujemy szeroki wybór tłumików środkowych i końcowych, przystosowanych do montażu w modelu Logan 1.6, combi lub sedan. Wszystkie nasze części wykonane są z wysokiej jakości niemieckiej stali, pochodzącej od znanych producentów, jak Thyssen Krupp albo Carl Froh. Dodatkowo, objęte są one dwudziestoczteromiesięczną gwarancją.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!