Pamaku
Centrum układów wydechowych

Tłumik, jak większość innych części samochodu, zużywa się po pewnym czasie eksploatacji. To, jak długo będzie służył, zależy od materiałów użytych do produkcji oraz warunków, w jakich samochód jest wykorzystywany. Nieunikniona jest jednak jego wymiana w przypadku uszkodzeń, czy po prostu zużycia. Warto wtedy postawić na sprawdzone rozwiązania, które znajdują się w naszej ofercie. To między innymi tłumiki Alfa Romeo 146 przygotowane specjalnie do tego modelu włoskiej marki. Spełnią swoje podstawowe zadania, czyli niwelację hałasu i przetwarzanie spalin wydobywających się z silnika. Proponujemy egzemplarze objęte 24-miesięczną gwarancją. W przypadku kłopotów przez okres dwóch lat klienci mogą zwrócić część. Nie zdarza się to jednak często. Co ważne, nasze tłumiki stworzone zostały z wysokiej klasy materiałów, a mimo to można je nabyć w dobrych cenach. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem pomocy. Zapraszamy do zakupu!

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!