Pamaku
Centrum układów wydechowych
Posiadanie sprawnie funkcjonującego układu wydechowego w aucie jest bardzo ważne, o czym doskonale wie każdy, kto kiedykolwiek poruszał się pojazdem mającym problemy ze sprawnym pozbywaniem się spalin z silnika i generującym przy tym uciążliwy hałas. W przypadku zauważenia więc jakichkolwiek usterek w działaniu poszczególnych elementów i konieczności dokonania ich wymiany, polecamy skorzystanie z oferty PAMAKU. Znajdują się w niej tłumiki do samochodu Fiat Grande Punto 1.2i, a także inne komponenty, które są w pełni kompatybilne ze wspomnianym pojazdem, a wysoka jakość ich wykonania sprawia, że działają prawidłowo przez długi czas. Korzystając z nich, można więc zapomnieć m.in. o spadkach wydajności silnika, problemach z przyspieszaniem na drodze czy osiąganiu niskiej prędkości maksymalnej. Tłumiki do samochodu Fiat Grande Punto 1.2i z naszej oferty są dostępne w przystępnej cenie, podobnie jak pozostałe z oferowanych w tym miejscu artykułów.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!