Pamaku
Centrum układów wydechowych
Układ wydechowy ma istotne znaczenie dla prawidłowego i bezpiecznego użytkowania samochodu. Nawet niewielkie uchybienia z czasem mogą sprawić, że eksploatacja pojazdu będzie utrudniona, a pojawiające się konsekwencje mogą okazać się bardzo kosztowne do wyeliminowania. Regularny przegląd układu wydechowego istotnie wpływa na komfort i jakość jazdy. W naszej ofercie przygotowaliśmy niezbędne wyposażenie, które pozwoli na przywrócenie najlepszych warunków użytkowania samochodu. Tłumiki Fiat Tourneo 2.0i to tylko jedna z propozycji dostępnych w PAMAKU. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, dlatego jesteśmy przekonani co do jakości komponentów i precyzji ich wykonania. Proces zakupowy w naszym sklepie jest bardzo intuicyjny. Przygotowaliśmy prosty katalog z elementami układu wydechowego, kompatybilnymi z parametrami technicznymi auta. Właściciele Fiata Tourneo 2.0i mogą znaleźć między innymi tłumik końcowy i tłumik środkowy w zestawie z końcowym, co pozwoli na szybką, bezproblemową wymianę u specjalisty.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!