Pamaku
Centrum układów wydechowych

Awaria układu wydechowego daje się we znaki kierowcy w najmniej oczekiwanym momencie. Dość intensywnie eksploatowane części sukcesywnie zużywają się i wymagają nagłej zmiany. W Pamaku nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Śmiało realizujemy oferty, które pozwalają zapewnić komfort wszystkim kierowcom. Dla Citroena C4 Picasso / C4 Grand Picasso - I (2006 - 2013) - 2.0 HDi przygotowaliśmy wysokiej jakości tłumiki i rury środkowe o adekwatnych do modelu auta parametrach technicznych. Starannie wykonana konstrukcja z wysokiej jakości materiałów zapewnia najlepsze warunki użytkowe. Dbamy o precyzyjnie zaprojektowaną konstrukcję, w pełni kompatybilną z modelem samochodu oraz o jakość wykonania poszczególnych elementów wyposażenia układu wydechowego. Jesteśmy przekonani, że części do Citroena C4 Picasso / C4 Grand Picasso - I (2006 - 2013) - 2.0 HDi spełnią najwyższe standardy bezpieczeństwa i wyśrubowane kryteria przepisów drogowych.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!