Pamaku
Centrum układów wydechowych
Oferta PAMAKU wyróżnia się profesjonalnym podejściem i świetnie przygotowaną ofertą, która w pełni odpowiada potrzebom wymagających klientów. Przygotowaliśmy niezbędne elementy wyposażenia układu wydechowego popularnych aut, uwzględniając nie tylko jakość wykonania części, ale również ich precyzyjne dopasowanie do parametrów technicznych pojazdu. Tłumiki Fiat Stilo 1.4 o w pełni kompatybilnych proporcjach są łatwe i szybkie w montażu, co pozostaje niewątpliwym atutem. Wykonane z dbałością o każdy szczegół zachwycają odpornością i wytrzymałością. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami na rynku, dlatego tłumiki do Fiata z oferty naszego sklepu są produkowane w oparciu o system ISO 9001: 2000 EN ISO 9001/2000. Wytrzymałe, odporne materiały gwarantują znacznie dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi elementami układu wydechowego. Nie bez znaczenia pozostają warunki transakcji. Zapewniamy intuicyjny proces obsługi zamówienia. Klienci mają do dyspozycji zwrot towaru w wyznaczonym terminie. Po zakupie obowiązuje gwarancja trwająca 24 miesiące na elementy wyposażenia.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!