Pamaku
Centrum układów wydechowych
Szukasz sklepu internetowego, w którym mógłbyś uzyskać tłumiki do samochodu Fiat Linea 1.3 Diesel Multijet i inne elementy kompatybilne z jego układem wydechowym? W takim razie na pewno zainteresuje Cię oferta PAMAKU. Znajdziesz w niej bowiem wszystko, co niezbędne do tego, aby najczęściej występujące problemy z wydalaniem spalin z silnika zostały wyeliminowane szybko i na długo, a najważniejszy podzespół każdego pojazdu napędzanego mechanicznie funkcjonował na najwyższym poziomie wydajności. Swoim Klientom oferujemy nie tylko wspomniane tłumiki do samochodu Fiat Linea 1.3 Diesel Multijet, ale też np. rurę końcową, która także odgrywa istotną rolę w działaniu całego układu. Wszystkie proponowane przez nas komponenty powstały z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu są w stanie na długo zachować swoją odporność na uszkodzenia. Dodatkowo każdy z nich został objęty dwuletnią gwarancją. Z przeprowadzaniem ich montażu nikt nie powinien mieć większego problemu ze względu na idealne dopasowanie proponowanych części do wydechu wspomnianego auta.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!