Pamaku
Centrum układów wydechowych
BMW - X3 to SUV doskonale znany wszystkim fanom niemieckiego koncernu. W naszym sklepie znajdziesz tłumiki do wspomnianego samochodu. Zależnie od rodzaju usterki zdiagnozowanej w aucie, możesz zamówić kompletny układ wydechowy pojazdu lub zdecydować się jedynie na jego konkretną część. Na pełen zestaw składają się tłumiki początkowy, środkowy i końcowy. W razie potrzeby wspomniane części do BMW - X3 zamówisz także pojedynczo, korzystając z ekspresowej wysyłki, jaką zapewniamy do nawet 40 krajów całej Europy. Akcesoria pasują do aut produkowanych w latach 2003 - 8/2005. Na każdy zakupiony towar otrzymasz 24 miesiące gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz najwyższej jakość sprzęt o odpowiedniej wytrzymałości. W katalogach posiadamy tłumiki BMW - X3, pochodzące od czołowych producentów. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości, związane z danym produktem.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!