Pamaku
Centrum układów wydechowych

Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o kierowcach, którzy wiedzą, jak ważne jest bezawaryjne działanie systemu przetwarzania spalin i redukowanie hałasu. Proponujemy tłumik do Forda Mondeo w wariancie środkowym i końcowym. Klienci mają do wyboru elementy układu wydechowego kompatybilne ze wszystkimi typami nadwozia lub przeznaczone konkretnie do Combi, Hatchback bądź Sedan. W efekcie każdy zaopatrzy się tu w dostępne od ręki części z homologacją. W razie wątpliwości specjaliści PAMAKU chętnie pomogą w wyborze tłumika do Forda Mondeo.

strona:

Duży wybór niezawodnych części samochodowych – PAMAKU

Dobór wysokiej klasy komponentów to przepis na bezawaryjnie funkcjonujący układ wydechowy. Ford Mondeo to jedno z wielu aut, do których oferujemy niezbędne komponenty. Nasz asortyment przypadnie więc do gustu każdemu właścicielowi pojazdu, niezależnie od marki, modelu i rocznika.

Ofertę PAMAKU wyróżnia szeroka gama części samochodowych, a także natychmiastowa dostępność produktów. Jeśli chcesz więc zamówić tłumik do Forda Mondeo lub inny element układu wydechowego, nie wahaj się dłużej!

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!