Pamaku
Centrum układów wydechowych
Szukasz tłumików do swojego Audi 80, które sprawdzą się w Twoim pojeździe najlepiej? Postaw na te z naszej szerokiej oferty, znajdziesz je w tej kategorii. Tylko u nas elementy układu wydechowego przeznaczone do danego modelu, ale i wersji silnikowej pojazdu. Wybierz między innymi tłumiki do Audi 80 1.6 TD, dynamicznego, lecz komfortowego modelu, który sprawdził się w posiadaniu wielu osób. Jest to już jednak dość stary model, który po latach z pewnością wymaga napraw, czy wymiany niektórych elementów. Stąd przychodzimy do Ciebie z naszą ofertą. Tłumiki, jakie polecamy, to gwarancja udanego wyboru z kilku powodów. Niezawodność, wysoka jakość wykonania, a przy tym kompatybilność. To nowe elementy, które posłużą przez długi czas. Są idealnie odwzorowane. W tej kategorii czekają na Ciebie między innymi tłumiki końcowe i środkowe. Przekonaj się sam!
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!