Pamaku
Centrum układów wydechowych

Logan 1.5 DCi to jedna z wersji modelu, przed którym postawiono zadanie ożywienia marki Dacia, wyposażona we francuski wysokoprężny silnik Diesla. Większość podzespołów Dacii Logan 1.5 DCi bazowanych jest na tych, pochodzących z samochodów Renault, jak Megane, Clio czy Thalia. O Dacii Logan 1.5 DCi spokojnie powiedzieć można, że jest to samochód udany. Żeby móc się nim w pełni cieszyć, trzeba poświęcić mu jednak trochę troski. Tyczy się to właściwie niemal wszystkich elementów tego auta - w tym tłumika. Jeżeli to właśnie tej części potrzebuje twoja Dacia Logan 1.5 DCi to dobrze trafiłeś.

W sklepie PAMAKU oferujemy wybór rur oraz tłumików końcowych do modelu Logan 1.5 DCi, zarówno w wersji sedan, jak i combi. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości niemieckiej stali, pochodzącej głównie od koncernów, takich jak Carl Froh albo Thyssen Krupp. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia dwudziestoczteromiesięczna gwarancja i międzynarodowe certyfikaty jakości.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!