Pamaku
Centrum układów wydechowych
Audi Q5 to kolejny z niezwykle popularnych samochodów osobowych typu SUV, klasyfikowanych do klasy średniej. Użytkownicy, wśród których jest naprawdę sporo polskich kierowców, cenią ten pojazd za niski poziom awaryjności i stosunkowo niskie koszty eksploatacji. Niestety, w przypadku tej pierwszej cechy nie ma konkretnej zasady, w związku z czym każdy kierowca tego pojazdu prędzej czy później będzie musiał stanąć przed koniecznością wymiany np. zużytego elementu układu wydechowego. Jeśli tym elementem będzie tłumik, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zawartością właśnie tego działu i wyboru profesjonalnego tłumika do Audi Q5. Wszystkie elementy dostępne w tej kategorii, niezależnie od tego, czy są to tłumiki, czy rury kolektorowe, zostały wykonane w taki sposób, aby idealnie pasować do układów wydechowych w modelu Q5 i świetnie zastąpić oryginalny element. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tłumików - Audi - Q5, a w razie jakichkolwiek pytań - prosimy o kontakt.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!