Pamaku
Centrum układów wydechowych

Nawet najbardziej popularne i dobrze oceniane przez kierowców samochody posiadają elementy, które z biegiem czasu wymagają wymiany. Choć tłumiki wyróżniają się znaczną żywotnością, także mogą ulec uszkodzeniu. Jeśli zależy Ci, aby kupić części równie trwałe, co fabryczne elementy, wybierz produkty z naszych katalogów. Proponujemy najwyższej jakości tłumiki do Citroen - Berlingo - 1.4 - I (1996-2008). Wykonano je z podwójnego płaszcza blachy aluminiowanej dwustronnie, aby skutecznie opierały się korozji.

strona:

Zyskaj 24 miesiące gwarancji

Jesteśmy pewni jakości oferowanych produktów, dlatego tłumiki do Citroen - Berlingo - 1.4 - I (1996-2008) sprzedajemy z 24-miesięczną gwarancją. Szybko docenisz materiały wykorzystane do ich produkcji. Mowa tu o np. solidnej, niemieckiej stali od firmy ThyssenKrupp. Tworzywo posiada certyfikat RW TUV. Poza tym zamienniki mają identyczną konstrukcję i wagę jak oryginalne akcesoria. Dzięki temu z równie dużą wytrzymałością pracują przez wiele lat w trudnych warunkach. Tak samo efektywnie redukują emisję spalin oraz głośność pracy silnika. Skorzystaj z ekspresowej dostawy towarów do nawet 40 krajów w Europie.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!