Pamaku
Centrum układów wydechowych
Daewoo Matiz 2000 jest samochodem, który można obecnie z łatwością spotkać na każdej ulicy, dlatego w naszym sklepie PAMAKU znajdziesz do niego wszelkie niezbędne elementy układu wydechowego, w tym tłumik końcowy, środkowy oraz całe zestawy. Wszystkie produkty do Daewoo Matiz 2000 pochodzą od najlepszych firm z całego świata, takich jak Klarius, Fenno oraz Asso, Walker, BM Catalyst, TP i Euro Flo. Jesteśmy ponadto autoryzowanym dystrybutorem największego producenta układów wydechowych w kraju, marki Bosal. Wśród 100 000 artykułów oferowanych na bieżąco w naszym asortymencie znajdują się także podzespoły układu wydechowego do Daewoo Matiz 2000. Wszystkie kompletne układy wydechowe dostępne w naszej ofercie posiadają podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie, a filtry DPF, rury kolektorowe i katalizatory zostały wykonane z nierdzewnej stali kwasoodpornej. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!