Pamaku
Centrum układów wydechowych
Lata mijają, a niektóre samochody wciąż cieszą się sporą popularnością, choć z wiekiem mogą wymagać pewnych napraw. Jeśli awaria dotyczy układu wydechowego, wybierz nasze tłumiki do samochodu Fiat - Punto II - 1.2i 8V. Po produkty z naszego sklepu warto sięgnąć przynajmniej z kilku powodów. Przede wszystkim w PAMAKU dbamy, aby standard części w przyjazny dla portfela sposób korespondował z ich ceną. W ten sposób można zachować podstawowe parametry auta, nie nadwyrężając domowego budżetu.
strona:

Standard tłumików niezmienny od 1991 roku

Ponad 30 lat na rynku zobowiązuje do najwyższych standardów i nasz sklep je spełnia. PAMAKU sprzedaje tłumiki do auta Fiat - Punto II - 1.2i 8V, które posiadają 2-letnią gwarancję. Produkty wykonano zgodnie z dokumentacją techniczną oryginalnych części z wytrzymałej stali Thyssen Krupp. Dzięki temu posiadają optymalną konstrukcję, a przy okazji niezbędne parametry. Nie tylko dobrze redukują hałas, ale także pozwalają na ograniczenie emisji spalin zgodnie z obowiązującymi normami. Tłumiki mogą pochwalić się najnowszymi certyfikatami ISO oraz TUV. W efekcie pozostają odporne na wewnętrzną oraz zewnętrzną korozję. Dbamy o szybką wysyłkę zamówionego towaru.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!