Pamaku
Centrum układów wydechowych
W naszym sklepie wiele produktów jest dedykowanych samochodom marki Fiat. Mamy m.in. tłumiki do modelu Scudo - 1.6 - Scudo I. Na każdy z nich dajemy 2-letnią gwarancję, co potwierdza tylko ich jakość wykonania. Zarówno ich zewnętrzna, jak i wewnętrzna konstrukcja pozostaje maksymalna zbliżona do oryginalnych elementów, ponieważ produkty powstają na bazie oryginalnej konstrukcji koncernów motoryzacyjnych. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego tłumika, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!
strona:

Tysiące zadowolonych klientów

Przez ponad 30 lat obecności na rynku współpracowaliśmy z tysiącami osób, a ich pozytywne opinie są najlepszą recenzją dla naszych zamienników. Klienci cenią tłumiki do samochodu Fiat - Scudo - 1.6 - Scudo I z kilku powodów. Powstają z niemieckiej stali Thyssen Krupp, są zabezpieczone przed korozją, minimalizują głośność pracy auta, redukują emisję spalin oraz mają atrakcyjną cenę. Ich zalet dałoby się znaleźć jeszcze więcej, ale już tylko tyle wystarczy, aby mieć pewność, że raz zamontowane, będą skutecznie pracować przez wiele lat. Atutem sklepu PAMAKU jest poza tym szybka wysyłka. Dzięki własnym magazynom skracamy czas potrzebny na dostarczenie towaru.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!