Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jeśli jesteś posiadaczem Audi A2 w wersji silnika 1.4 16V i masz problem z tłumikiem, to ta oferta została stworzona z myślą o Tobie. Przygotowaliśmy bowiem ofertę elementów w 100% kompatybilnych z układem wydechowym tego modelu Audi. Są one wykonane z bardzo dobrej stali, która gwarantuje odporność na uszkodzenia zewnętrzne i spowolniony proces eksploatacji. Wszystkie nasze tłumiki zostały ponadto objęte 2-letnią gwarancją i są u nas dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. Jeśli więc tłumik w Twoim Audi A2 1.4 16V nadaje się do wymiany, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Kupisz u nas zarówno sam tłumik, jak i rurę kolektorową. Oferujemy również zestawy. Sklep Pamaku gwarantuje dostępność wybranych elementów “od ręki”, a także szybką wysyłkę - również poza granice Polski. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!