Pamaku
Centrum układów wydechowych
Samochód wyposażony w zbyt głośno działający układ wydechowy nie pozwala w pełni cieszyć się komfortem podczas podróżowania, ale też może narazić jego właściciela na otrzymanie mandatu. Jeśli więc zależy Ci na uniknięciu obu tych sytuacji, a w Twoim garażu stoi obecnie Chevrolet Lacetti 1.6, zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Pamaku. U nas znajdziesz komponenty, montaż których pozwala zapomnieć o dokuczliwych drganiach silnika, spadkach jego mocy i nadmiernym hałasie podczas wydostawania się spalin poprzez rurę wydechową na zewnątrz. Swoim Klientom oferujemy tłumiki zarówno środkowe, jak i końcowe do samochodu Chevrolet Lacetti 1.6 z nadwoziem typu Sedan lub Hatchback. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien otrzymania artykułów najwyższej jakości, zdolnych do prawidłowego pełnienia swojej funkcji w układzie wydechowym auta przez długi czas. Korzystając z nich, będziesz mógł ponownie cieszyć się z jazdy Chevroletem Lacetti 1.6 w dokładnie takich warunkach, jak zaraz po opuszczeniu nim salonu dealera.
strona:

W branży działamy ponad 30 lat i przez cały ten czas stawialiśmy wyłącznie na produkty, które same bronią się jakością wykonania. Dzięki temu nawiązaliśmy współpracę z cenionymi sklepami i warsztatami, które oczekują elementów o najlepszym standardzie produkcyjnym. Tłumiki do Chevrolet - Lacetti - 1.6 mogą być Twoje w atrakcyjnej cenie. W przystępnych kosztach otrzymasz zamienniki, które śmiało mogą konkurować z oryginalnymi akcesoriami. Wierzymy w ich jakość, dlatego na każdy produkt oferujemy 2 lata gwarancji.

Poznaj zalety tłumików ze sklepu PAMAKU

O standardzie tłumików ze sklepu PAMAKU świadczą konkretne parametry. Przede wszystkim do ich produkcji użyto solidnej, niemieckiej stali. Do tego producent zadbał, aby zabezpieczyć części podwójnym płaszczem blachy aluminiowanej dwustronnie. Jego zastosowanie chroni elementy przed korozją. Produkty wykonano z dbałością o najmniejsze detale. Ich budowa w 100% odpowiada oryginałom w zakresie konstrukcji oraz wagi. Potwierdzeniem tego faktu są niezbędne certyfikaty. Dzięki tym wszystkim zaletom tłumiki do Chevrolet - Lacetti - 1.6 z maksymalną skutecznością redukują emisję spalin do akceptowalnego poziomu oraz równie niezawodnie obniżają głośność pracy silnika.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!