Pamaku
Centrum układów wydechowych

Model 156 to w przypadku włoskiego koncernu motoryzacyjnego Alfa Romeo sztandarowa propozycja. Produkowana od dawna, cieszy się wciąż ogromną popularnością. Stąd w naszej ofercie znajdują się części układu wydechowego do tego modelu. Elementów tych, szczególnie w autach z drugiej ręki, po pewnym czasie dotyka korozja. Warto je wówczas wymienić. Proponujemy tłumiki do Alfa Romeo 156. Będą to części środkowe i końcowe, ale także początkowe. Jeśli to konieczne, z nami wymienisz cały układ! W ofercie nie zabrakło także rur kolektorowych, równie trwałych, jak tłumiki. Każda część została wykonana z niezawodnej stali nierdzewnej i objęta 24-miesięczną gwarancją, więc w razie awarii możesz dokonać reklamacji. Masz jakieś pytania lub wątpliwości przed zakupem? W takim razie skontaktuj się z nami już teraz! Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące zarówno zakupów w naszym sklepie, jak i samych części.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!