Pamaku
Centrum układów wydechowych

W ofercie Pamaku znajdziesz ogromny wybór elementów układu wydechowego przeznaczonych zarówno do pojazdów osobowych, jak i dostawczych. Jednym z nich jest filtr DPF Suzuki Grand Vitara, czyli odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na tańsze odpowiedniki oryginalnych części. Filtry DPF to niezwykle ważne składniki pojazdów z silnikiem Diesla. Obowiązek ich posiadania reguluje norma emisji spalin EURO. Sprawdź, czego możesz się spodziewać, zamawiając ten produkt właśnie w naszym sklepie!

strona:

Filtr DPF Suzuki Grand Vitara – wysoka jakość, korzystna cena

Filtr DPF w pojazdach z silnikiem Diesla pełni jedną, ale niezwykle istotną funkcję. Jego celem jest ograniczenie wydzielania szkodliwych spalin. Chodzi tutaj głównie o cząstki stałe, które określa się również mianem sadzy. Mają one destrukcyjny wpływ zarówno na nasze zdrowie, jak i stan środowiska naturalnego. Momentalnie przenikają do układu oddechowego i krwiobiegu organizmów żywych, przyczyniając się m.in. do rozwoju nowotworów. Właśnie z tego względu, z biegiem lat, wypracowano efektywną metodę usuwania tych szkodliwych substancji – jest to odgórnie narzucony obowiązek stosowania filtrów cząstek stałych (DPF).

Filtr DPF Suzuki Grand Vitara składa się z puszki, czyli obudowy wykonanej z trwałej, nierdzewnej i kwasoodpornej stali INOX marki Thyssen Krupp, oraz ceramicznego wkładu. W jego przedniej części umieszczono materiały wychwytujące i wypalające sadzę wewnątrz podzespołu (zwiększa to jego żywotność). Produkt, mimo iż jest zamiennikiem, stanowi stuprocentowe odwzorowanie oryginalnego DPF-a do pojazdów tej marki. Spełnia tym samym wymagania normy emisji spalin EURO i jest objęty obowiązkową certyfikacją RW TUV oraz ISO 9001:2001/EN ISO 9001.

Niemiecka stal i profesjonalizm

Dlaczego warto postawić na Pamaku? Jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych przez nas rozwiązań, dlatego udzielamy 24-miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty. Nasza obsługa jest miła i kompetentna. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego podzespołu również online – wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi doradcami za pośrednictwem WhatsAppa lub telefonu. Oprócz tego wszystkie zamówienia realizujemy ekspresowo – te złożone do godziny 12.00 są wysyłane nawet tego samego dnia.

Produkty dostarczamy na terenie 40 krajów europejskich. Naszą kolejną, mocną stroną jest stosunek ceny do jakości podzespołów. Wszystkie składają się wyłącznie z trwałych tworzyw, pozyskiwanych od znanych, zaufanych producentów. Oprócz tego powstają w oparciu o dokumentację techniczną konkretnego modelu pojazdu, przez co można mieć pewność, że będą z nim w pełni kompatybilne.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!