Pamaku
Centrum układów wydechowych

Na bieżącej podstronie znajdziesz wyselekcjonowane tłumiki do Fiata Ducato III 2.3 JTD firm takich jak TP Cats, Euro Flo, POLMO, Bosal, Klarius, Fenno, Asso, Walker, BM Catalyst, które są obecne na rynku części motoryzacyjnych już od wielu lat. Każda z nich do produkcji używa wyłącznie wyselekcjonowanych materiałów, takich jak stal i aluminium ThyssenKrupp AG i Carl Froh. Surowce te dzięki stuprocentowej odporności na pojawienie się ognisk korozji stanowią zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w przypadku elementów układu wydechowego. Każdy tłumik Fiat Ducato III 2.3 JTD jest w pełni nowy i objęty 2-letnią gwarancją i został precyzyjnie wykonany na nowoczesnych liniach produkcyjnych na podstawie oficjalnych katalogów producenta tego pojazdu. Co to oznacza? Że tłumiki do Fiat Ducato III 2.3 JTD są przeznaczone do natychmiastowego montażu, a ich założenie nie wymaga wykonywania kosztownych lub niebezpiecznych modyfikacji technicznych. Przejrzyj koniecznie wszystkie tłumiki, a wśród nich modele środkowe, końcowe oraz rury, które zapewnią wiele lat intensywnego użytkowania w każdych warunkach. Zapraszamy także do przejrzenia innych części mechanicznych.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!