Pamaku
Centrum układów wydechowych
Wśród ponad 100 000 artykułów dostępnych w naszej firmie znajdziesz także tłumiki oraz rury kolektorowe do Daihatsu Sirion 1.0i 12V, które oferujemy w korzystnej cenie dla naszych klientów. Poszczególne artykuły zostały wykonane z najwyższej klasy surowców, takich jak nierdzewna stal kwasoodporna INOX oraz stal ThyssenKrupp AG galwanizowana dwustronnie. Poszczególne produkty wyselekcjonowaliśmy osobiście i staramy się, aby spełniały wszelkie oczekiwania współczesnych klientów. Są w pełni nowe, objęte odpowiednio długim okresem gwarancyjnym i mają sprawdzone, pewne pochodzenie. Co to oznacza? Że są dedykowane do wieloletniego użytkowania, bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek uszkodzeń i awarii w trakcie eksploatacji. Przejrzyj także inne kategorie dostępne w naszej firmie i złóż większe zamówienie, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy błyskawiczną odpowiedź oraz pomoc w wyborze, przekażemy także wiele dodatkowych informacji, które mogą się okazać bardzo potrzebne podczas montażu.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!