Pamaku
Centrum układów wydechowych
Układ wydechowy auta – podobnie jak każdy inny – z czasem może zacząć szwankować, co często, niestety, wiąże się z koniecznością dokonania wymiany jego poszczególnych elementów na nowe. A skoro tak, warto pamiętać, że w ofercie PAMAKU znalazły się m.in. tłumiki do samochodu Fiat Idea 1.9 JTD, dostępne w przystępnej cenie, wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów i zdolne do prawidłowego pełnienia swojej roli przez długi czas. Oferowane przez nas komponenty ułatwiają przywrócenie dawnej przyjemności z prowadzenia pojazdu kierowcom, którzy od pewnego czasu zmagają się z problemem z usuwaniem spalin z silnika, spadkami jego osiągów czy nadmiernym hałasowaniem auta w czasie jazdy. Tłumiki do samochodu Fiat Idea 1.9 JTD i inne oferowane w tym miejscu komponenty pochodzą od sprawdzonych producentów, dostarczających od dawna cenione na rynku motoryzacyjnym artykuły. Z ich nabycia będzie w pełni zadowolony każdy kierowca korzystający z oferty PAMAKU.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!