Pamaku
Centrum układów wydechowych

Citroen Xsara Picasso 1.6 to średnich rozmiarów minivan. Ze względu na kompaktowy rozmiar i dużą przestrzeń (zarówno pasażerską, jak i bagażową), często wybierany jest jako auto rodzinne. Bezpieczeństwo i wygoda eksploatacji to dwie cechy, którymi z pewnością powinien wyróżniać się samochód użytkowany właśnie przez dużą rodzinę. Obie są jednak niemożliwe do zrealizowania, jeżeli nasza Xsara Picasso 1.6 nie posiada sprawnego tłumika. Jak temu zaradzić?

Najlepiej jest skorzystać z części dostępnych w sklepie PAMAKU. Posiadają one wiele certyfikatów bezpieczeństwa, jak chociażby ISO 9001:2001/EN ISO 9001, PIMOT czy TÜV. Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali, produkowanej przez niemiecki koncern Thyssen Krupp. Jest to rozwiązanie na tyle pewne, że bez obaw dajemy dwudziestoczteromiesięczną gwarancję na wszystkie nasze produkty. Jak widać, o bezpieczeństwo twojej Xsary Picasso 1.6 nie musisz się już martwić. Jeżeli potrzebujesz pomocy z wyborem części, skontaktuj się z naszą infolinią.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!