Pamaku
Centrum układów wydechowych

Jedna z najmocniejszych wersji Alfy Romeo 155, a więc silnik benzynowy o pojemności 2.5 litra. Dynamiczny, oferujący niezwykłą frajdę z jazdy, szczególnie kiedy mowa o starszych modelach pojazdu. Niestety, jak to z wiekiem bywa, również samochodów włoskiego producenta nie omijają kłopoty. Dzieje się tak między innymi z układem wydechowym - po pewnym czasie pojawiają się korozja i ubytki. Warto wtedy zdecydować się na wymianę układu, najlepiej całego lub przynajmniej jego części. Stąd w naszej ofercie tłumiki do Alfa Romeo 155 2.5i Twin Spark - niezastąpiony wybór z kilku powodów! Przede wszystkim zostały wykonane ze stali nierdzewnej - materiału odpornego na korozję, uszkodzenia czy skrajne temperatury. Ponadto, tłumiki są łatwe w montażu, a przy tym dostępne u nas w korzystnej cenie! Jak widzisz, to bez wątpienia dobry wybór. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty, szczególnie że czeka na Ciebie 24-miesięczna gwarancja. W razie jakiejkolwiek awarii możesz bez problemu złożyć reklamację.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!