Pamaku
Centrum układów wydechowych
Jazda samochodem z wadliwym układem wydechowym zdecydowanie nie należy do najprzyjemniejszych, dlatego w razie zauważenia jakichkolwiek problemów z jego funkcjonowaniem polecamy skorzystanie z oferty PAMAKU. Znaleźć w niej można m.in. tłumiki do samochodu Fiat Multipla 100 1.6 16V, wykonane z materiałów wysokiej jakości, stanowiących najlepszą gwarancję tego, że oferowane przez nas w tym miejscu komponenty będą w stanie szybko i na długo przywrócić sprawne działanie wydechu. Dostępne w naszym sklepie artykuły motoryzacyjne są idealnie dopasowane do samochodów, z myślą o których powstały, co gwarantuje nie tylko bezproblemowy ich montaż, ale też brak niepożądanych skutków już po jego zakończeniu w postaci m.in. spadków osiągów silnika, wzrostu zużycia paliwa czy zwiększonej intensywności siły drgań. W zamian za to oferowane tłumiki do samochodu Fiat Multipla 100 1.6 16V gwarantują bezproblemowe usuwanie spalin powstających podczas działania silnika, mniejszy hałas towarzyszący temu procesowi, a także poprawę komfortu jazdy.
strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!