Pamaku
Centrum układów wydechowych

Układ wydechowy ma istotny wpływ na jakość i komfort jazdy. Codzienna eksploatacja auta sukcesywnie osłabia części, powodując głośniejszą pracę silnika, mało przyjemne drgania i zapach, który potrafi uprzykrzyć nawet najkrótszą trasę. W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferujemy tłumiki do Citroena C3 Pluriel - 1.6i oraz mnóstwo innych możliwości, które pozwolą na szybkie usunięcie usterki pojazdu, przywrócenie jego dawnej świetności na drodze, przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Dostępne na pamaku.pl części są chętnie wybierane przez właścicieli Citroena - C3 Pluriel - 1.6i przez wzgląd na jakość i świetne ceny. Atrakcyjne warunki transakcji i szybką dostawę jesteśmy w stanie zaoferować każdemu z naszych klientów. Nasze rozwiązania wyróżnia precyzja i doskonałe wykonanie. Starannie wyselekcjonowane komponenty zapewnią żywotność na długi czas, dzięki czemu auto będzie w pełni wydajne i bezpiecznie nawet na dłuższych trasach.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!