Pamaku
Centrum układów wydechowych

Szukasz sprawdzonych części układu wydechowego do swojego auta? Postaw na nas, a odwdzięczymy się niezawodnością produktów w rozsądnych cenach! Sprawdź dostępne w ofercie tłumiki do Alfa Romeo w wersji 146 1.9 JTD. To gwarancja świetnej pracy przez długi czas. Wpływa na to staranne i precyzyjne wykonanie z niezastąpionej stali nierdzewnej. Odporna jest bowiem na uszkodzenia mechaniczne, szkodliwe działanie wilgoci, a także skrajne temperatury. Wybierając tłumiki z naszego sklepu, możesz liczyć na udany zakup! W ofercie do tej wersji pojazdu mamy między innymi rury kolektorowe. Przykładem może być model sprawdzający się w Alfa Romeo 146 1.9 JTD produkowanej w latach 1999-2001. Na tłumiki do tego pojazdu, a także rury kolektorowe dajemy 24-miesięczną gwarancję. Proponujemy elementy układu wydechowego od sprawdzonych dostawców, niezawodne, a przy tym w dobrych cenach! Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy z pewnością udzielą trafnych odpowiedzi.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!