Pamaku
Centrum układów wydechowych

Potrzebujesz części do swojego samochodu? Są to elementy układu wydechowego? Jeśli jesteś posiadaczem modelu Alfasud, mamy coś dla Ciebie! Niezawodne, świetnie przygotowane, a przy tym niedrogie tłumiki do Alfa Romeo Alfasud w każdej wersji nadwozia bez względu na pojemność silnika. Czeka na Ciebie szeroki wybór rozwiązań sprawdzających się w trakcie eksploatacji. Oferujemy tłumiki końcowe, środkowe i początkowe, a także rury kolektorowe. Doskonale wiemy, że w starszych samochodach układ wydechowy nie jest w najlepszym stanie. Zmieni się to, kiedy wybierzesz nasze tłumiki! Wykonane ze stali nierdzewnej są odporne na uszkodzenia, korozję i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu przetrwają wiele lat eksploatacji bez najmniejszego kłopotu. Jeżeli taki wystąpiłby w ciągu 24-miesięcy od daty zakupu, skontaktuj się z nami! Na nasze części dajemy bowiem 2 lata gwarancji. Zadzwoń lub napisz, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

strona:

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!