Pamaku
Centrum układów wydechowych
Ta kategoria powstała z myślą o osobach, które szukają solidnych części zamiennych do układu wydechowego w Audi A3. Uwzględniliśmy w niej szereg tłumików dopasowanych do Audi A3 8P 1.6 FSi produkowanego w latach 2003-2012. Wszystkie elementy dostępne w naszej ofercie można zamówić w atrakcyjnej cenie. Warto wspomnieć również o gwarancji, która sprawia, że ewentualny defekt będzie naprawiany na nasz koszt.
strona:

Solidne tłumiki do Audi

Należy dodać, że odsetek reklamacji w naszym sklepie nie przekracza 0.3% wszystkich zamówień. Oferujemy bowiem solidny i sprawdzony sprzęt wykonywany w zgodzie z niemieckimi normami i certyfikatem RW TUV. W ofercie tłumików do Audi A3 8P 1.6 FSi (2003-2012) znajdziesz m.in. tłumiki środkowe i końcowe, a także gotowe zestawy. Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty. Oferujemy łatwy kontakt i szybką wysyłkę zamówionego towaru - także poza granice Polski.

Witamy serdecznie!

Przedstawiamy szeroką ofertę układów wydechowych najwyższej jakości.

Na naszym portalu znajdziecie państwo tłumiki, katalizatory, filtry cząstek stałych DPF/FAP, złącza elastyczne oraz elementy montażowe największych europejskich producentów układów wydechowych

Ponad 100.000 produktów! W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie układy wydechowe posiadające podwójny płaszcz stali ThyssenKrupp AG galwanizowanej dwustronnie! Rury kolektorowe oraz katalizatory i filtry DPF wykonane są z nierdzewnej stali kwasoodpornej INOX!